OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 19 VI 2016

​- kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00

​- 16.00 spotkanie Klubu św. Józefa

​- dodatkowa msza o 15.00 w kościele św. Marcina

Poniedziałek 8.00 wyjazd dzieci na wycieczkę do Wolsztyna. Powrót 16.00.

Wtorek 17.00 katecheza dla młodzieży kl. I gimnazjum na probostwie

Środa 18.45 katecheza dla młodzieży kl. II gimnazjum – pastorówka

​ 19.30 spotkanie rodziców dzieci kl. III – pastorówka

PIĄTEK – 8.00 Msza św. w kościele św. Edyty dla szkoły podstawowej. Na tę Eucharystię zapraszamy także rodziców i dziadków dzieci.

• uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela / nie obowiązuje post /

Gimnazjum w Lipnie serdecznie zapraszam do tamtejszego Domu Kultury na premierę spektaklu „Teatru Próby” pt „Bal się właśnie zaczyna”. Początek 19.00

Z okazji Światowych dnia Młodzieży nasz dekanat a więc i parafia Wilkowice nie otrzymała przydziału pielgrzymów. „Bóg zapłać” tym, którzy zagłosili gotowość goszczenie młodzieży.

Każdego dnia po wieczornej Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odmawiamy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.

Przed tygodniem gościliśmy misjonarza z Madagaskaru O Jerzego Wilka, który zebrał 3164,90 gr. i składa za te ofiary serdecznie „Bóg zapłać”.