OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 16 VI

DZIŚ po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 11.30

W Lesznie po Mszy o 15.30 w kościele św Jana Chrzciciela Marsz dla życia i rodziny. Bardzo zachęcam do udziału.

ŚRODA 8.00 Msza św na zakończenie roku szkolnego
17.30 nabożeństwo środowe
18.00 Msza św. konsekracji ołtarza pod przewodnictwem ks. Abp. Stanisława Gądeckiego.

CZWARTEK Boże Ciało. 9.00 msza św. i po niej procesja do czterech ołtarzy. Pierwszy przed skrzyżowaniem – Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lipnieńskiej, drugi na wysokości Straży Pożarnej OSP Wilkowice, przed szkołą nauczyciele tej szkoły należący do naszej parafii, i przy ul św. Marcin Klub św. Józefa. Po procesji Msza św. w kościele św Marcina. Tego dnia trzecia Msza św. o 14.00 w kościele św Teresy Benedykty. Proszę o aktywny udział w procesji poczty sztandarowe, panie ze świecami dziewczynki do sypania kwiatków. Będą miały próbę we wtorek o 17.00.

W oktawie Bożego Ciała procesje z Najświętszym Sakramentem po wieczornych Mszach św. a w niedzielę po Mszy o 10.00

Bóg zapłać za ofiary na KUL i WT UAM i szkoły katolickie 386,80 gr wpłacę w tym tygodniu.

Gość Niedzielny a w nim wywiad z abp Hoserem o Mediugorie, artykul o tym że z uchodźców w Europie 15 % z Islamu przechodzi na chrześcijaństwo i wywiad z Nick Vujicic.

ZA TYDZIEŃ od 13.00 Rodzinny Festyn m. in z koncertem Emilii Nowak