OGŁOSZENIA   PARAFIALANE  NA  XXV  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ   24 IX 2017

DZIŚ – kawiarenka parafialna w pastorówce zaprasza od 15.00

„Bóg zapłać” – za ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie. Przed tygodniem zebrano a we wtorek wpłaciłem 592, 21 gr.

• pielgrzymom do Częstochowy za ofiarę na potrzeby parafii 228.50 gr.

ŚRODA – 27 bm. o 17.30 różaniec w intencji dzieci i rodziców, a na zakończenie Litania do św. Moniki.

PIĄTEK – 14.30  z placu przed kościołem św. Marcina wyjazd Żywego Różańca na rekolekcje.

• święto Archaniołów  św. Michała. Rafała i Gabriela.

SOBOTA godz. 11.00 na probostwie spotkanie Szkółki Biblijnej dla dzieci.

Jutro w Warszawie kończy się Narodowy Kongres Trzeźwości. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji, by wspólnie działania rządu, samorządu i Kościoła przyniosły wymierne owoce trzeźwości.

Katecheza młodzieży kl. VII będzie 2 października o 19.00 a kl. II gimnazjum 4 X o 19.00 w pastorówce.

Bierzmowania w naszej parafii będzie w drugim kwartale przyszłego roku. W gablocie ogłoszeń przed kościołem św. Marcina wywieszone są listy z podziałem na grupy oraz terminami katechez. Zainteresowani, proszeni są o zapoznanie się z tym.

Młodzież, która w swoim czasie nie przystąpiły do tego sakramentu a pragnie proszę przyjść na spotkanie w najbliższy piątek na 18.45 na probostwo