OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 12 III 2017

DZIŚ – po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na misje Ad Gentes

– 14.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

– 15.00 Gorzkie Żale – po nich Msza św.

Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne, które prowadzi O. Jerzy Wilk, kamilianin misjonarz z Madagaskaru. Od poniedziałku do środy będzie głosił Słowo Boże na Msza św. o 10.00 i 18.00 w kościele św. Marcina. W poszczególne dni po mszach konferencje – w poniedziałek dla młodzieży, we wtorek dla rodziców dzieci i młodzieży szkolnej, w środę dla grup duszpasterskich. Każdego dnia rekolekcji adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 O. Jerzy służy w konfesjonale.

Ojców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkania na probostwo: jutro na 20.00 lub w środę na 19.00, a dzieci te na katechezę piątek na 17.00 albo w sobotę na 10.00.

W czwartek 18.30 – spotkanie szkoły biblijnej

PIĄTEK 9.00 Msza św. i po Niej droga krzyżowa. 16.30 droga krzyżowa dla dzieci 18.30 dla dorosłych i młodzieży a o 19.00 spotkanie młodzieży KSM

W sobotę 11.00 spotkanie Żywego Różańca dzieci.

Za tydzień na 8.30 na Mszę św. zapraszam mężczyzn i młodzieńców naszej parafii. W związku z uroczystością św. Józefa poświęcenie Jego figury.

Uroczyste spotkanie Klubu św. Józefa za tydzień o 12.30.

Pod chórem znajdują się koperty na daninę diecezjalną. Nasza parafia wobec Kurii Metropolitalnej, Caritasu i Seminarium Duchownego ma obowiązek zapłacić 4165 zł.
W tym roku, a najpóźniej w przyszłam pragniemy pomalować kościół św. Marcina wewnątrz i zewnątrz. Jeśli ktoś może, proszę dołączyć ofiarę na ten cel. W naszej parafii z obowiązku daniny diecezjalnej zwolnione są rodziny wielodzietne.

Wyjazd do Bawarii 29 VIII – 2IX – koszt 1490 zł. Szczegóły u ks. Kan. Alfreda