OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 25 II 2018

DZIŚ – po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary „Ad Gentes” na misje.
– 15.00 Gorzkie Żale po nich dodatkowa Msza św.
– rozpoczynamy z Kościołem w Polsce Tydzień Modlitw o trzeźwość Narodu
– w zakrystii można kupić za 7 zł świece wielkanocne paschaliki
„Bóg zapłać” za ofiary na Caritas naszej archidiecezji zebrane w Popielec 914.35 i 1 euro.

PONIEDZIAŁEK 17.00 spotkanie rodziców młodzieży kandydatów bierzmowania

WTOREK po Mszy św spotkanie modlitewne Wspólnoty św Moniki.

ŚRODA 19.00 spotkanie ojców dzieci kl. III także w piątek 2 marca o 19.30

CZWARTEK pierwszy miesiąca 17.00 do 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja
Najświętszego Sakramentu.

PIĄTEK 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy, po niej droga krzyżowa
15.00 do 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu. po Mszy św. droga krzyżowa.

SOBOTA pierwsza miesiąca 8.15 – 9.00 różaniec przed Najświętszym Sakramentem, potem Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
10.00 odwiedzę chorych z Komunią św.

Na stoliku pod chórem leża koperty na Daninę Diecezjalną. Jest ona obowiązkiem wynikającym z V przykazania kościelnego. W naszej parafii z tego obowiązku zwolnione są rodziny wielodzietnie i niewierzący. Daninę Diecezjalna składamy w Wielkim Poście.

Intencje na marzec są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.

Młodzież, która 11 kwietnia br. przystąpi do sakramentu bierzmowania proszę by przyszła do kościoła na spotkanie w ten czwartek na 17.45 na kwadrans adoracji Najświętszego Sakramentu, potem na Msze św. i komunikaty, albo w na 8.45 na 10 różańca potem na Msze św. i komunikaty. Do wyboru