OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU 11 XII 2016

„ Bóg zapłać” za ofiary dla Kościoła na Wschodzie 736,95 gr. 2 euro. Przekazałem je w miniony wtorek.

PONIEDZIAŁEK – spotkanie Rady Ekonomicznej 19.30 na probostwie.

WTOREK – 35. r. ogłoszenia Stanu Wojennego. O 20.30 zapalmy świece w oknie, znak pamięci. Różaniec za Ojczyznę odmówimy przed roratami o 17.30.

ŚRODA – spotkanie opłatkowe 15.00 Klubu Złotej Jesieni w sali wiejskiej.

Paczki dla Domów Dziecka we Wschowie, Szamotułach i Lipnicy proszę dostarczyć na probostwo do czwartku 15 bm.

Roraty odprawiamy codziennie 18.00 w kościele św. Marcina.

Młodzież gimnazjum zapraszam na katechezy na godz. 18.00 na roraty, a po nich na probostwo – poniedziałek kl. I wtorek II środę III

SOBOTA godz. 19.00 w sali wiejskiej koncert charytatywny wystąpią artyści z Poznania. Podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitacje Adama Rozwadowskiego. Wstęp wolny. Organizatorem tego koncertu jest Żywy Różaniec naszej parafii.

Świece Caritas i opłatki można otrzymać w zakrystii, na pastorówce a w tygodniu na probostwie.

ZA TYDZIEŃ – podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie medalików dzieciom kl. III
– spotkanie Klubu św. Józefa o 14.30 na probostwie.

Chorych odwiedzę z sakramentami świętymi 21 bm od 10.00. można zgłaszać do tej wizyty chorych i starszych Parafian.

Dzień spowiedzi z udziałem kapłanów dekanatu będzie 22 bm.