OGŁOSZENIA   PARAFIALNE  NA  III  NIEDZIELĘ   WIELKANOCNĄ   26 IV 2020

Niedziela Dziś

• 14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Msza św. 10.00 będzie transmitowana przez Internet
  • Podczas każdej Mszy św. będzie włączone nagłośnienie na zewnątrz kościoła. Będą dodatkowe ławki na zew. Można z tej formy Mszy św. skorzystać

Poniedziałek

W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa o ustanie pandemii, o łaskę deszczu, nawrócenie grzeszników i łaskę wiary dla ateistów.

adoracja w ramach nowenny w kościele św Marcina, a w sobotę od 13.00 – 14.30.

Piątek 1 maja

• okazja do spowiedzi 9.00 – 10.00 oraz 16.30 do 17.55. nabożeństwo majowe w ramach adoracji. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

Sobota 2 maja

• uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę tj. 8.30 – 10.00 – 11.30. Majowe w ramach adoracji. Msza św. o 18.00 normalnie.

• W zakrystii można kupić „:Gościa Niedzielnego” a w nim wywiad z p. Małgorzatą Farnik lekarką na temat depresji. Także o kard. George Pell z Australii który był w wiezieniu 404 dni fałszywie oskarżony o pedofilie.
  • Intencje na maj wywiesiłem w gablotach ogłoszeń i na str@  parafii. Jeśli ktoś na zamówionej Mszy św. nie będzie i pragnie by ona była odprawiona w innym terminie proszę o znak.

Warto przemyśleć…

„ Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą”. Pan Jezus   Mk 13, 31