OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO 15 III 2020

• „Bóg zapłać” za ofiary na misje „ Ad Gentes” 816,44 gr. także młodzieży które je zbierała.Także tym Parafianom, którzy sprzątali teren wokół kościoł św Marcina
  • W piątek (2020-03-13) ks. Abp. Stanisław Gądecki odwołał  „ Gorzkie Żale” zapraszam więc od 15.00 do 15.40 na adoracje Najświętszego Sakramentu potem Msza św. bez kazania. Także odwołał nabożeństwo drogi krzyżowej.
  • Od niedzieli (2020-03-15) wszystkie Msze św. będą w kościele św. Teresy Benedykty z wyjątkiem środowej Mszy św i nowenny, która będzie w kościele św . Marcina.
  •  Spotkania ojców dzieci kl. III będą w innym terminie
  • W odpowiedzi na zaistniałą sytuację zapraszam  Parafian  każdego dnia na adoracje Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00. w ramach tej adoracji  modlitwa o miłosierdzie, różaniec, nowenna przed uroczystością św. Józefa, rozważanie Pisma św., modlitwa w ciszy w kościele św. Teresy Benedykty.  W środy adoracja będzie w ramach nowenny a w soboty od godz. 13.00 do 15.00
  • Na stoliku pod chórem są koperty na Daninę Diecezjalną i informator  1 %
  •  W zakrystii kupić  PK z artykułem o ks A. Wittke, świece  Caritasu paschaliki za 7 zł. „ Gościa Niedzielnego” a w nim o przełomie w badaniach nad astmą  wywiad z  Ł. Szumowskim tekst o pokoleniu smartfona jacy są współcześni młodzi.

CZWARTEK

uroczystość św. Józefa zapraszam na Mszę św. na 18:00 zachęcam by przyjść całymi rodzinami by siebie polecać Patronowi rodzin.

droga krzyżowa w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu o 16:00

I POD ROZWAGĘ  – CO ROBI ŚWIAT GDY….

• codziennie z głodu umiera 20 000 dzieci

• co roku 250 000 ludzi choruje na trąd