OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 8 marca

DZIŚ 15.00 w kościele św. Marcina „Gorzkie Żale” , a  po nich Msza św.

„Bóg zapłać” za ofiary do puszek na misje „Ad Gentes”. Przed tygodniem zebrano, a we wtorek wysłałem  555, 80 gr.

Jutro dzieci naszej szkoły rozpoczną swoje rekolekcje. Każdego dnia od 9.00 do 12.00. Rodziców tych dzieci proszę o modlitwę w intencji tych rekolekcji i taką atmosferę w domach, która będzie im sprzyjać. W środę o 10.00 w kościele św. Edyty zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie rekolekcji, na tę Eucharystię zapraszamy rodziców i dziadków tych dzieci, by wspólnie za nie się modlić.

W tym tygodniu – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – będą dla młodzieży gimnazjalnej katechezy przygotowujące do bierzmowania:

1. I w poniedziałek 18.00 na probostwie
  2. II we wtorek na probostwie
  3. III w czwartek 18.00 w pastorówce

Ojców dzieci kl. III zapraszam na spotkanie w czwartek na 19.00 do pastorówki.

Także w czwartek na probostwie o 19.45 spotkanie w Szkole Słowa Bożego.

W piątek – drogi krzyżowe o 9.30 – 17.00 i 18.00.

• 19.00 na probostwie spotkanie KSM

I Komunia św. w naszej parafii ma stały termin – TRZECIA NIEDZIELA MAJA  o 11.30.

Msza św. za + ks. kan. Czesława Górznego od naszej parafii będzie odprawiona jutro o 17.30

Na stolikach znajdują się koperty na daninę diecezjalną. Proszę by obowiązek V przykazania kościelnego spełnić w Wielkim Poście. W naszej parafii z tego obowiązku zwolnione są rodziny wielodzietne. Jeśli to możliwe to proszę o dodatkową ofiarę na inwestycje w kościele św. Marcina.

Do skarbonek można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Ks. Maciej Kubiak