OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU 23 XII 2018

Po Mszy św. w zakrystii i w pastorówce można otrzymać poświęcone opłatki, świece Caritas za 6 zł i parafialny kalendarz na 2019 rok, który jednocześnie jest parafialnym informatorem. Kosztuje 8,80.

Rodziny które zrobiły paczki dla Domu Dziecka we Wschowie, proszę z zakrystii odebrać podziękowania i życzenia. Bóg zapłać p. Łukaszowi za zawiezienie tych paczek.

Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Msza adwentowa o 9.00 . kto jeszcze pragnie przystąpić do spowiedzi św będzie możliwość jutro od 7.30 do 9.00.

W nocy Pasterka o 22.00 i o 24.00 obie w kościele św. Teresy Benedykty. O 21.30 czuwanie adwentowe Boże Narodzenie Msze św. o 10.00 i 11.30

Drugie Święto św. Szczepana pierwszego męczennika Kościoła. Msze św o 8.30 – 10.00 i 11.30 wszystkie w kościele św. Teresy Benedykty. Tego dnia składka przeznaczona jest na KUL i WT UAM I szkoły katolickie naszej archidiecezji.

„Bóg zapłać” panom Rafałowi, Zbigniewowi , Przemysławowi i tym, którzy im pomagali w robieniu żłóbków Panu Jezusowi w obu kościołach.

27 w czwartek w 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego o 16.30 będzie różaniec w intencji naszej Ojczyzny o 17.00 Msza św za zmarłych i poległych Powstańców Wlkp. z naszej parafii. Po mszy koncert pieśni patriotycznych. Proszę na ten dzień o wywieszenie narodowych flag .

W piątek w Liturgii wspominamy Św. Młodzianków. Zapraszamy na Msze św by się wspólnie modlić o ochronę życia poczętego w Polsce.

Kolędę rozpoczniemy zaraz po świętach. 27 odwiedzę Parafian, którzy mieszkają w Parku, 28 parafian przy ul. Mórkowskiej 29 ul. Lotnicza i przyległe ks. Alfred od 28 będzie kolędował na ul Szkolnej. 30 będę na ul. Okrężnej
Za tydzień uroczystość św. Rodziny.

Od poniedziałku w zakrystii i w kruchcie kościoła św. Teresy Benedykty miejsce dotychczasowych okien znajdują się witraże, także nowa tablica ogłoszeń oraz portrety dawnych pastorów tej świątyni gdy była ewangelicka

Intencje na styczeń są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.