OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 15 MARCA

DZIŚ – 11.30 dzieci kl. III odnowią przyrzeczenia chrztu św.

15.00 „Gorzkie Żale” w kościele św. Marcina. Potem msza bez kazania.

W środę zakończyły się rekolekcje dla dzieci naszej szkoły. „Bóg zapłać” p. Dyrektor, p. Katechetce i nauczycielom, za zaangażowanie się w to dzieło i konstruktywną współpracę. Te rekolekcje kosztowały naszą parafię  1436 zł.

• za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W środę na 18.15 młodzież kl. III gimnazjum przyjdzie na katechezę na probostwo.

W CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA. O godz. 18.30 w kościele św. Marcina będzie odprawiona Msza św. w intencji mężczyzn naszej parafii. Po niej rozpoczęcie działalności klubu św Józefa przy naszej parafii.

W piątek – droga krzyżowa o 9.30 – 17.00 – 18.00.

• spotkanie KSM o 18.30

Katecheza przed chrztem będzie w piątek o 19.30 na probostwie.

W sobotę będą następujące spotkania:

10.00 dzieci ze wspólnoty różańcowej

11.00 katecheza dla dzieci kl. III

12.00 zbiórka ministrantów

W zakrystii można kupić pasachaliki świece Caritas za 7 zł.

„Bóg” zapłać za składaną daninę diecezjalną. Proszę w imię uczciwości ten obowiązek spełnić w Wielkim Poście. Koperty znajdują się na stoliku. W naszej parafii z tego zwolnione są rodziny wielodzietne. Danina diecezjalna dla naszej parafii to kwota 3040 zł. i składa się ją na Caritas, Seminarium Duchowne i Kurie Metropolitalną.