OGŁOSZENIA   PARAFIALNE NA IX   NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 3 VI 2018

DZIŚ 14.00 poświęcenie rowerów dziecięcych i nie tylko. Po tym przejażdżka…

zakończona niespodzianką…

  • 14.45 w kościele św. Edyty spotkanie Żywego Różańca.

  • 15.00 otwarcie parafialnej kawiarenki

  • po Mszach św do puszek zbieramy ofiary na świątynię  Bożej Opatrzności

BÓG ZAPŁAĆ za zrobienie Panu Jezusowi  na Boże Ciało ołtarzy. Strażakom  za niesienie  baldachimu, paniom ze świecami, pocztom sztandarowym, dziewczynkom z liliami i sypiącym kwiatki i ich mamom, ministrantom, p. Organiście i kościelnym. Każdego dnia do czwartku włącznie po wieczornej Mszy św. procesja wokół kościoła. Proszę dla Pana Jezus o aktywny i liczy udział

Kandydatów  do bierzmowana proszę na katechezę jutro po procesji do pastorówki lub w sobotę 10.00 na probostwo.

Rodziców dzieci kl. III proszę na spotkanie do pastorówki w czwartek na 19.00.

PIĄTEK uroczystość Najświętszego serca Pana Jezusa. Uroczysta Msza św. z kazaniem o 18.00. tego dnia nie obowiązuje post. Ten dzień to: Światowy Dzień Modlitwy Za Kapłanów.

17.00 zbiórka kandydatów na ministrantów w kościele św. Edyty.

SOBOTA święto Niepokalanego Serca Maryi. 9.00 Msza św.  Różaniec 8.30

11.00 szkółka biblijna dzieci

Zakończono  malowanie kościoła św. Marcina. Zapłaciłem w ubiegłym miesiącu za te prace kwotę 64 000 zł. Pozostało jeszcze ok. 41 000 za malowanie, 14.000 za ekran do wyświetlania tekstów pieśni. Planowane są prace związane z osuszaniem kościoła. Kosztów tej inwestycji nie znam. „Bóg zapłać” Radzie Ekonomicznej za wielką pomoc w tym przedsięwzięciu. Także p. Adamowi za wykonane z serca prace elektryczne. Bardzo dziękuję. W związku z tym uprzejmie proszę na sobotę godz. 10.00 panie do sprzątanie kościoła św. Marcina po malowaniu, a panów do uporządkowania zieleni wokół tego kościoła.