OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 28 IV 2019

DZIŚ dodatkowa Msza św. o 14.00 na cmentarzu. Po niej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po mszach św. zbieramy ofiary na Caritas diecezji.

PONIEDZIAŁEK wspominamy św. Katarzynę patronkę Europy. Tego dnia wspominamy Męczeństwo Duchowieństwa Polskiego

18.40 katecheza dla kl. VII w pastorówce.

WTOREK  św., Wojciecha głównego Patrona Polski.

ŚRODA 1 maja wspominamy św. Józefa rzemieślnika. Na 14.00 na probostwo zapraszam Klub św. Józefa. Nabożeństwo majowe po Mszy św.

CZWARTEK pierwszy miesiąca od 17.00 do 18. okazja do spowiedzi św. majowe tego dnia o 17.45.

PIĄTEK 3 maja Królowej Polski. Msze św jak w niedzielę. 10.00 Msza św w intencji OSP Wilkowice. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Nabożeństwo majowe 15.00 na końcu ul Święciechowskiej przed domem pp. Hanusek.

SOBOTA  spotkanie szkółki biblijnej dzieci o 10.00

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 7 maja o 19.00

Za tydzień  Niedziela Biblijna. 14.30 spotkanie Żywego Różańca

Od 1 Maja będę przyjmował intencje na drugie półrocze br. Intencje dziękczynne, rocznicowe, okolicznościowe za żywych.

„Bóg zapłać” za ofiary na KUL i WT UAM 1753,43 gr. 1 $. Od kierowców na łódki dla misjonarzy 2654,47 gr. 2 euro.  Także  kolejnym 38 rodzinom za złożenie daniny diecezjalnej. Do dziś obowiązek V przykazania kościelnego spełniło 175 rodzin. Dziękuję za uczciwość.

W zakrystii „Gość Niedzielny” kilka tekstów o Bożym Miłosierdziu. Także o sensacyjnym ukryciu relikwii krwi bł. ks Jerzego Popiełuszki w ścianie klasztoru.