OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ DOBREGO PASTERZA  26 KWIETNIA

DZIŚ – po mszach do puszek zbieramy ofiary na ASD w Poznaniu.

JUTRO o 19.00 kolejne spotkanie grupy modlitewnej – Wspólnoty św. Moniki

W środę przypada dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, także wspomnienie św. Katarzyny patronki Europy. Zapraszamy na nowennę i mszę. Początek o 18.00.

Intencje na maj są na str. @ parafii i w gablocie ogłoszeń.

W piątek 1 maja nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Jest dyspensa Episkopatu Polski.

1 maja w pierwszy piątek miesiąca okazja o spowiedzi od 16.00 do 18.00 w kościele św. Edyty. Także w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Do chorych z Komunią św. dotrę w sobotę od godz. 10.00

Od piątku odprawiamy nabożeństwa majowe w związku z Msza św.

Przyjmuje intencje na drugie półrocze br.

Od poniedziałku do soboty Msze św. odprawiamy o godz. 18.00 w kościele św. Edyty.

Parafianie, którzy  dzierżawią parafialną  ziemie ogródków działkowych, proszę o przyjście w tym tygodniu do biura parafialnego.

Młodzież gimnazjalna będzie miała swoje katechezy:

kl. I   4 maj o 18.45

kl. II  4 maj o 19.30

kl. III 6 maj o 19.00

Kurs przedmałżeński rozpocznie się 1 maja o godz. 13.00 w kościele św. Krzyża w Lesznie.

Ks. Maciej Kubiak