OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MISYJNĄ 20 X 2019

DZIŚ – składka w kościele przeznaczona jest na misje
– kto pragnie sam przesłać ofiarę na misje proszę ze stolika zabrać gazetę
– 15.30 nabożeństwo różańcowe od 15. 15 adoracja w ciszy

Codziennie nabożeństwo różańcowe o 18.30, spotkania różańcowe dla dzieci od wtorku do piątku o 16.30 w kościele św. Teresy Benedykty. W sobotę 17.30.

WTOREK patronem dnia jest św. Jan Pawel II zapraszam na uroczystą Msze św. na 18.00 podczas której zostanie pobłogosławiony nowy konfesjonał.

ŚRODA Msza św i różaniec w kościele św. Marcina. Młodzież kl. VIII proszę na 18.30 na różaniec potem na katechezę na probostwo.

CZWARTEK młodzież kl. VII zapraszam na 18.30 na różaniec potem katecheza w pastorówce.

SOBOTA godz. 11.00 spotkanie szkółki biblijnej dzieci
12.00 zbiórka ministrantów na probostwie

Jeszcze ten tydzień przyjmuję intencje dziękczynne na I półrocze 2020 r.

„Bóg zapłać” za ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia 772,95 gr. 58 eurocentów, które prześlę w tym tygodniu. Dziękuję także młodzieży, która te ofiary zbierała.

Jutro o 19.00 w kościele św. Jana Chrzciciela rozpocznie się Kurs Przedmałżeński a w kościele św. Józefa 4 listopada o 19.15.

Proszę z zakrystii odebrać zamówione kasety z Nawiedzenie Matki Bożej. Jeśli ktoś nie zamówił to także może je kupić w zakrystii. Koszt 40 zł.

Polecam „ Gościa Niedzielnego „ a w nim jak dziś Bóg działa przez bł. Ks Popiełuszkę, o procesie beatyfikacyjnym rodziców św. Jana Pawła II o tym czy samotność może być dobra i wywiad z ks. Janem Svobodą o tym jak Ewangelią ożywić Czechów. Ich kraj należy do jednych z najbardziej zlaicyzowanych w Europie.