OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA  NIEDZIELĘ   WNIEBOWSTĄPIENIA   PAŃSKIEGO

DZIŚ 15.00 nabożeństwo majowe przy pomniku św. Jan Pawła II.

„Bóg zapłać” kolejnym 22. rodzinom naszej parafii za złożenie daniny diecezjalnej. W sumie ten obowiązek wynikający z V przykazania kościelnego spełniło 266 rodzin naszej parafii. Dołączając do tej liczby rodziny wielodzietne -u nas zwolnione z tego obowiązku – oraz ateistów V przykazanie kościelne przestrzega ok. 60% parafian. „Bóg zapłać” za uczciwość.

Trwa remont kościoła św. Marcina. W piątek miała miejsce kontrola konserwatora zabytków z Leszna, która nie wniosła żadnych zastrzeżeń. W pastorówce zakończono remont kuchni. W sierpniu będą w zakrystii kościoła św. Edyty nowe meble. Także będzie założone ogrzewanie w zakrystiach obu kościołów, a w kościele św. Marcina będzie ekran do wyświetlania pieśni.

Nabożeństwo majowe w łączności z nowenną do Ducha Św po wieczornej Mszy

We wtorek 16.45 w kościele katecheza dla dzieci kl. III, które nie były w piątek

ŚRODA – wspomnienie św. Andrzeja Boboli męczennika, patrona Polski.

16.00 na probostwie zebranie parafialnej Caritas

ZA TYDZIEŃ – uroczystość Zesłania Ducha Św. także uroczystość I Komunii św. na Mszach św o 10.00 i 11.30. proszę Parafian i gości, którzy zazwyczaj przychodzą na Eucharystię na te godziny, by przyszli na 8,30 albo w sobotę .

PIĄTEK – próby – 16.00 gr. 1     17.00 gr. 2 – spowiedź rodziców 19.00 do 19.45

SOBOTA – spowiedź 9.00 dzieci ze szkół z poza Wilkowic 10.00 III a.    11.00 III b.

• czuwanie modlitewne dla dzieci godz. 16.00

• po wieczornej Mszy św czuwanie modlitewne przed Zesłaniem

Ducha Św. proszę by na tę Mszę i czuwanie przyszła młodzież która

przygotowuje się do bierzmowania, i ta która była 11 kwietnia.

• 14.00 spotkanie Klubu Św. Jozefa

Sprzątanie terenu przy kościele czwartek o 9.00 albo o 17.00.