OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

DZIŚ – dzień adoracji Najświętszego Sakramentu naszej parafii. Oto plan :
7.45 – początek Adoracji
8.30 Msza św a po niej Adoracja
10.00 Msza św a po niej Adoracja
11.30 Msza św. i po niej Adoracja, którą rozpocznie Klub św. Józefa
14.00 adoracje prowadzi Żywy Różaniec
15.00 poprowadzę godzinę miłosierdzia
16.00 adorację prowadzi wspólnota św Moniki
17.00 poprowadzę godzinę biblijną
18.00 Msza św. na zakończenie Adoracji
W adoracji pierwsze pół godz. będzie prowadzone, następne pół godz. w ciszy.

• kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00
    „Bóg zapłać” Parafianom za 26 plecaków z przyborami szkolnymi dla polskich dzieci na Litwie. Także za ofiarę na malowanie kościoła.
    Rozpoczął się Odpust w Górce Duchownej. Udamy się tam w czwartek pieszo. Wyruszymy z pod kościoła św. Edyty o 7.30 i wrócimy pociągiem lub samochodami w piątek zaś rowerami start o 9.00.

W sobotę – pierwszą miesiąca – 8.00 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi o 8.45. w intencji ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych.
Intencje na wrzesień wywiesiłem w gablocie ogłoszeń i na str @ parafii

I Komunia św. będzie w przyszłym roku jak zwykle tzn. w trzecią niedzielę maja czyli 19. Nowym będzie to że, rodzice mają obowiązek zapisania swojego dziecka do Komunii w biurze parafialny, tak samo jak zgłaszają chrzest. Zapisy te trwają do 11 września. Jeśli to możliwe to proszę by na te zapisy rodzice przyszli razem ze swoim dzieckiem.
Jutro wspominamy św Monikę, we wtorek św. Augustyna a w środę męczeństwo św. Jana Ch