OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31 V

• Dziś 14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Jutro święto Maryi Matki Kościoła. Zapraszam na Mszę św. o 8.30 i 18.00
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu 15.00 -16.30 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. W środę w ramach nowenny a w sobotę od 13.00 – 14.30
  • W czwartek – pierwszy miesiąca święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Okazja do spowiedzi 17.00 – 18.00
  • Piątek – pierwszy miesiąca okazja do spowiedzi 9.00 – 10.00 i 17.00 – 18.00
  • Jeszcze ten tydzień przyjmuję intencje dziękczynne na drugie półrocze br.
  • Intencje na czerwiec są w gablotach ogłoszeń i na str@ parafii.
  • Rodziców dzieci które w maju przyjęły I Komunie św. zapraszam na spotkanie 9 czerwca na 18.45 do pastorówki, a rodziców dzieci kl. III, które nie przystąpiły do I Komunii św. zapraszam na spotkanie 8 czerwca na 19.00 na probostwo.
  • Młodzież, która z powodu pandemii w kwietniu nie przystąpiła do bierzmowania zapraszam  jutro na Msze św i potem na spotkanie w kościele św. Teresy Benedykty.
  • „Bóg zapłać” 94 rodzinom naszej parafii za złażenie Daniny Diecezjalnej, także tym, którzy wpłacili ofiarę na konto parafii. Dziękuję za uczciwość.
  • W Lesznie Ks. Salezjanie otwierają nową szkołę podstawową w przedziale od kl. 1 do 4. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.
  • Do chorych z sakramentami św. dotrę w  sobotę  27 czerwca
  • Dziś ostatnia niedziela w której jest dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy św. od przyszłej niedzieli ta dyspensa będzie tylko dla kobiet w stanie błogosławionym, osób w podeszłym wieku i tych którzy panicznie boją się zarażenia wirusem.