OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA V  NIEDZIELĘ  WIELKANOCNĄ   10 V 2020

• Dziś – 14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa
  • Msza św o 10.00 będzie transmitowana przez internet. Link https://www.youtube.com/channel/UCoavzz4MIdpX28MD8yrxkkw
  • Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, o łaskę wiary dla ateistów i o ustanie pandemii.
  • W środę 13 maja święto Matki Bożej Fatimskiej, 103 rocznica objawień fatimskich oraz 39 rocznica zamachu na św. Jana Pawła II .dzień szczególny i wyjątkowo zakładając, że przyjdzie dużo wiernych Msza św. i nowenna w kościele św. Teresy Benedykty.
  • W czwartek 14 maja Papież Franciszek prosi o post , modlitwę i dzieła miłosierdzia w intencji ustania pandemii.
  • W sobotę od 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami św. jeśli ktoś nie chce Komunii św. –  w tych okolicznościach – proszę wcześniej o znak.
  • Coraz więcej Parafian prosi mnie o podanie nr konta naszej parafii w celu wpłacenia daniny diecezjalne czy ofiar na utrzymanie parafii. Bardzo dziękuje za zatroskanie.

Parafia rzymkat. p.w. św. Marcina Wilkowice

48 1090 1245 0000 0000 2404 8313

„Bóg zapłać” tym Parafianom, którzy już złożyli daninę diecezjalną. Tym bardziej,  że często  są to ofiary bardzo  duże.

• W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego”.
  • Warto przemyśleć …

„ Naród, który zabija własne dzieci, staje się narodem bez przyszłości”.

Św. Jan Paweł II / Kalisz 1997 /