OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 10 II 2019

DZIŚ gościmy wśród  nas Siostry Bernardynki z Wielunia. Po Mszach św. Siostry będą zbierać ofiary na budowę nowicjatu. Zachęcam do ofiarności.

Jutro wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na 17.30 na różaniec z podziękowaniem za zdrowie. O 18.30 katecheza dla młodzieży kl. VII / proszę przynieść recenzje przeczytanego artykułu / .

W środę Msza św i nowenna ku czci Matki Bożej a o 19.00  na probostwie spotkanie rodziców dzieci kl. III

Spotkanie Szkoły Biblijnej będzie wyjątkowo w piątek o 18.30

Dzieci kl. III zapraszana katechezę w piątek na 17.00 na probostwo.

Rekolekcje Żywego Różańca będą 5 do 7 kwietnia w Zaniemyślu koszt 145 zł zapisy u p. Grażyny Szturo.

W zakrystii i w biurze parafialnym można kupić książeczki do nabożeństwa dla seniorów wydrukowane duża czcionką. Koszt 21 zł. także katolicki tygodnik „ Gość Niedzielny” 5 zł

„Bóg zapłać’ za ofiary z 2 lutego na klasztory klauzurowe. Zebrano 640.52 gr.

W tym tygodniu te ofiary przekażę.