OGŁOSZENIA    PARAFIALNE  NA  VI   NIEDZIELĘ   WIELKANOCNĄ     17 V 2020

• DZIŚ 10.00 Msza św będzie transmitowana przez Internet

!!  15.00 – 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Poniedziałek 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu 15.00 – 16.30. o 18.00 Msza św z kazaniem a wieczorem przyjdźmy tłumnie na 20.00 pod pomnik największego z Polaków na wspólną modlitwę.
  • Od poniedziałku do środy dni modlitw błagalnych o dobre urodzaje.
  • W środę Msza św. i adoracja w kościele św. Marcina
  • Od czwartku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.
  • Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Każdego dnia modlimy się o ustanie pandemii, o deszcz, o pokój na świecie, nawrócenie grzeszników i o łaskę wiary dla ateistów. Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek 15.00 – 16.30 a w sobotę od 13.00 do 14.30.
  • Od jutra będę przyjmował intencje dziękczynne, okolicznościowe za żywych na II półrocze br. Dla ułatwienia można te intencje zgłaszać pisząc na mój adres poczty mailowej lub sms.
  • W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego „ a w nim teksty o rodzicach i rodzinie św. Jana Pawła II wywiad z prof. Roszkowskim i z p. Ireną która żyje już sto lat.

Warto przemyśleć…

„ W kształtowaniu właściwej osobowości, w budowaniu w Was człowieczeństwa podstawowe znaczenie posiada znajomość prawdy. Człowiek rzeczywiście dojrzewa tylko w obliczu prawdy i w niej”.

Św. Jan Paweł II  Monachium  19 XI 1980