OGŁOSZENIA PARAFIALNE  NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 6 V 2018

DZIŚ 15.00 nabożeństwo majowe przy figurze Matki Bożej przy domu pp. Przydrożnych na końcu ul. święciechowskiej.

Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę przed a w niedziele przy św. figurach na terenie parafii.

WTOREK uroczystość św. Stanisława bp. patrona Polski i naszej archidiecezji.

ŚRODA 19.00 w pastorówce zebranie rodziców młodzieży, która przyjmie bierzmowanie 6 XI br.

CZWARTEK 19.00 spotkanie szkoły biblijnej na probostwie.

PIĄTEK 16.45 katecheza dzieci kl. III w kościele św Teresy Benedykty.

19.00 w pastorówce spotkanie rodziców dzieci kl. III

SOBOTA 7.00  wyjazd – z placu przed kościołem św. Marcina – pielgrzymki do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Powrót ok. 14.30. / są jeszcze wolne miejsca

• 16.45 spotkanie rodziców dzieci kl. III / pastorówka /

Trwa remont parafialnej kawiarenki. W tym miesiącu będą nowe meble. Już została zakupiona nowa kuchenka gazowa. Za pastorówką są stare rzeczy z tej kuchni parafialnej. Można je zabrać za darmo.

ZA TYDZIEŃ uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Poszukuję fotografii, zdjęć byłych proboszczów naszej parafii: + Ks. Czesława Kamińskiego / 1945 /. + Ks. Jana Wieczorka / 1945 – 1947 /, + Ks. Sylwestra Matuszaka / 1947 – 1953 / Jeśli ktoś je posiada – mogą być także zdjęcia grupowa – to proszę o wypożyczenie.