OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WIELKANOC 2015

DZIŚ – Msze św. o 7.00  10.00 11.30 wszystkie w kościele św. Edyty.

– 15.00 w kościele św. Edyty odmówimy koronkę do Bożego miłosierdzia

JUTRO – Msze jak w każdą niedzielę, a po nich błogosławienie pojazdów.

„BÓG ZAPŁAĆ” – p. Małgorzacie i Jej kwiaciarni za piękne przystrojenie Grobu Pańskiego i ofiarowanie kwiatów na ten cel:

– p. Rafałowi i tym , którzy mu pomagali w budowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego

– p. Adamowi za tradycyjneofiarowanie hortensji do kościoła do przyozdobienia ciemnicy i grobu

– 171 rodzinom naszej parafii za złożenie daniny diecezjalnej także za dodatkowe ofiary na inwestycje naszej parafii.

– p. Zbigniewowi i Jego rodzinie za troskę o teren wokół probostwa  / i nie tylko /

Od wtorku – przez dwa tygodnie – będą przyjmowana intencja na drugie półrocze br intencje tylko i wyłącznie dziękczynne i jubileuszowe – za żywych !

We wtorek od 10.00 do 11.00 i od 19.00 do 19.30. Także można te intencje zamówić przez Internet pisząc na adres:

kubiak@archpoznan.pl

W środę katechezy dla młodzieży  kl. I o 17.00, a kl. II 18.45 w pastorówce.

W czwartek o 19.00 spotkanie Szkoły Biblijnej / na probostwie /

W piątek o 19.00 spotkanie KSM w piątek nie obowiązuje post.

Każdego dnia odmawiamy nowennę przed świętem Bożego Miłosierdzia:

– dziś i jutro o 15.00 w tym kościele

– w środę i czwartek w związku ze Mszą św.

– w piątek i sobotę o 15.00 w kościele św Edyty.

ZA TYDZIEŃ – święto Bożego Miłosierdzia. Podczas mszy o 8.30 w kościele św. Marcina zostanie poświęcony Obraz: Jezu ufam Tobie. Msza zaś o 11.30 będzie odprawiona na parafialnym cmentarzu.

– składka na  KUL i WT UAM.

– po mszach będziemy zbierać ofiary na Caritas.

W kwietniu Msze św. odprawiamy w dni powszednie o 18.00 w kościele św. Edyty od poniedziałku do piątku. Pozostałe msze jak zwykle.