OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WIELKANOC A. D. 2018

DZIŚ – Msze św w kościele św Edyty 7.00 – 10.00 – 11.30
14.45 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Bożego Miłosierdzia. Także jutro. W tygodniu nowenna do Bożego Miłosierdzia o 17.45.

JUTRO Poniedziałek – Msze św o 8.30 – 10.00 – 11.30 w kościele św. Edyty. Składka tego dnia jest na KUL WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji. Po każdej mszy błogosławienie pojazdów.

Kandydaci do bierzmowania / 11 IV / przyjdą na katechezy we wtorek na 15.30 lub w środę na 18.45 na probostwo. Rodziców tej młodzieży proszę na spotkanie w piątek na 18.45 lub w sobotę 10.00 na probostwo.

W piątek – pierwszy miesiąca – o 9.00 w kościele św. Edyty Msza św jako wynagrodzenie za grzechy. Po południu okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00 w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie obowiązuje post !

W sobotę – pierwszą miesiąca – od 8.00 do 9.00 różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 9.00 Msza św ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dodatkowa Msza św. o 14.00 na parafialnym cmentarzu. Po każdej mszy do puszek zbiórka na Caritas naszej archidiecezji.

Do przyszłej niedzieli włącznie wszystkie Msze św w kościele św. Edyty

„ BÓG ZAPŁAĆ”
– kolejnym 77 rodzinom naszej parafii za daninę diecezjalną.
– piekarni pp. Grygiel za ofiarowani dzieciom chleba w Wielki Czwartek
– Strażakom za ubezpieczanie drogi podczas drogi krzyżowej w Wielki Wtorek.
– za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego 535 zł.
– p. Małgorzacie, pp. Rafałowi, Przemysławowi ministrantom Piotrowi i Adamowi za poświęcony czas i serce dla Pan Jezusa w budowani dla Niego ciemnicy i Grobu Bożego,
– także Parafianom za porządkownie terenu przy probostwie i przy figurze św. Józefa. Także za dary spożywcze.