OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WIELKANOC A. D. 2020

• Dziś Msze św. 7.00     10.00     11.30
  • Dziś i jutro Msze św o 10.00 będą transmitowane przez Internet na kanale YouTube, pod adresem https://www.youtube.com/channel/UCoavzz4MIdpX28MD8yrxkkw
  • Skończył się Wielki Post, ale nie skończyła się pandemia koronawirusa, stąd każdego od 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, wypełniona modlitwą o ustanie tej pandemii, oraz nawrócenie zatwardziałych grzeszników i ateistów. Od minionego piątku trwa nowenna przez świętem Bożego Miłosierdzia. Po adoracji udzielam Komunii św.
  • Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego Msze św o 8.30 – 10.00 11.30. w kościele św Teresy Benedykty także cały tydzień,  w   środę   również. Z powodu zaistniałej sytuacji nie będzie błogosławienia pojazdów.
  • W piątek 17 bm  z racji oktawy wielkanocnej nie ma postu.
  • Za tydzień Święto Bożego Miłosierdzia. Msza św za zmarłych Parafian zostanie odprawiona w kościele o 15.00.
  • Bóg zapłać – za składaną daninę diecezjalną
  • p. Małgorzacie , Rafałowi  i Przemysławowi za przygotowanie

kościoła na Wielki Tydzień / ciemnicy i grobu /

• parafianom, którzy zadbali o mój żołądek a przez to o zdrowie

zapełniając na święta darami moją lodówkę a nawet zamrażarkę.

Warto przemyśleć…

„Jeżeli tylko w tym życiu w Chrystusie nadzieję pokładamy, jesteśmy bardziej od wszystkich ludzi godni politowania”. 1 Kor 15,19