OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA  WNIEBOWZIĘCIE NMP I  NIEDZIELĘ

„Bóg zapłać” Parafianom, którzy na święto Matki Bożej poświęcili swój czas i sprzęt w trosce o kościół i teren wokół niego.

• za wczorajsze ofiary na Caritas naszej archidiecezji. 377,75 gr. Jutro zostaną przesłane na konto tej instytucji charytatywnej.

Kawiarenka parafialna zaprasza na kawę i ciasto od 15.00.

DZIŚ – podczas mszy błogosławimy zioła i kwiaty

• po mszach do puszek zbieramy ofiary na Caritas naszej archidiecezji

• o 15.00 dodatkowa Msza św. / ślubna /

Jutro msze jak w każdą niedzielę.

Młodzież gimnazjalna pragnąca przyjąć sakrament bierzmowania, proszona jest o zapoznanie się z podziałem na grupy i terminami spowiedzi spotkań i pierwszych katechez w gablocie ogłoszeń przed kościołem św. Marcina.

Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa – dożynki – będzie odprawiona za tydzień o 14.00 w kościele św. Edyty.

Natomiast Msza św. zamówiona przez społeczność „Traktor i maszyna” będzie w sobotę 22 bm o 19.00 w kościele św. Marcina. O 18.00 w tymże kościele Msza jak zawsze / jest wolna intencja na tę mszę /.

Tradycyjna parafialna pielgrzymka autobusowa na Jasną Górę będzie 9 września

Zapisy w zakrystii. Proszę podać swój nr PESEL potrzebny do ubezpieczenia.

Zamierzają udzielić sobie sakramentu małżeństwa:

Prałat Tomasz kawaler z Wilkowic

Panek Ewelina panna ze Starej Góry.

Prałat Mateusz kawaler z Wilkowic

Królikowska Karolina panna z Ziemnic – parafia Świerczyna

Toboła Daniel cywilnie związany z Wilkowic

Toboła Ewa z d. Jędrzejczak cywilnie związana z Wilkowic

Ktokolwiek zna przeszkody kanonicze do ważnego zawarcia małżeństwa w/w zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego proboszcza.