OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 12 VI 2016

DZIŚ – gościmy misjonarza Kamilianina O. Jerzego Wilka z Madagaskaru, który głosi Słowo Boże, a po mszach będzie zbierał ofiary.

• parafialna kawiarenka zaprasza od 15.00 na kawę i ciasto
  • CZWARTEK – 18.45 spotkanie Szkoły Biblijnej.
  • PIĄTEK – zbiórka ministrantów 16.30 na probostwie.
  • spotkanie młodzieży KSM 19.00 na probostwie.
  • SOBOTA – 15.00 dodatkowa Msza św. / niedzielna / w kościele św. Marcina
    Rodziców dzieci, które 15 maja przyjęły I Komunie św. zapraszam na spotkanie 22 bm w środę na 19.30 do pastorówki.
  • Młodzież gimnazjum zapraszam na katechezy kl. I 21 we wtorek na 17.00 na probostwo, a kl. II 22 bm w środę na 18.45 do pastorówki.
  • Zamierzają udzielić sobie sakramentu małżeństwa:
    Kołacki Andrzej kawaler ze Strzyżewic z Małgorzatą Toboła panną z Wilkowic
    Urbańczyk Miłosz kawaler z Wilkowic z Katarzyną Kokotowską panną z Leszna
    Jankowski Artur kawaler z Grabonogu z Sylwią Świtała panną z Wilkowic
    Musielak Remigiusz kawaler z Wilkowic z Martą Warzybok, panną z Wilkowic
    Mańka Łukasz kawaler z Leszna z Aleksandrą Batura panną z Wilkowic.
    Kto zna przeszkody do ważnego zawarcia małżeństwa w/w, sumieniu zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego proboszcza parafii.
  • Liturgia jutro wspominamy św. Antoniego we wtorek bł. Michała Kozala w środę bł. Jolantę.
  • ZA TYDZIEŃ – po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na KUL i WT UAM
    – spotkanie Klubu św. Józefa o 16.00
  • 1 lipca minie 25 lat posługi kapłańskiej w naszej parafii ks. Kan. Alfreda. W związku z tym za tydzień, o 11.30 ks. Kan. Alfred odprawi Msze św. dziękczynną. Serdecznie zapraszam Parafian na tę Eucharystię, by wspólnie podziękować Panu Bogu za ks. Kan. Alfreda i Jego posługę wśród nas po dziś dzień.