OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA   XII  NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ     21 VI 2020

• 18.35 katecheza dla młodzieży kl. VII w pastorówce

• uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela msza  w kościele św Marcina

Czwartek

• 9.00 w kościele św. Teresy Benedykty Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam  także dziadków i rodziców dzieci i młodzieży.

• 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami św. 13.00 – 14.30 adoracja
  • Rozpoczęcie Odpustu we Wieleniu program w gablocie ogłoszeń.

Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać tym który przyczynili się do chwały Bożej: strażakom, pocztom sztandarowym, paniom ze świecami, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, panu Rafałowi. Bardzo dziękuję

Bóg zapłać za ofiary na szkoły katolickie Poznania i Lublina 372 zł które wpłaciłem we wtorek.

Katecheza przedmałżeńska będzie w kościele św. Kazimierza w Lesznie 29 VI do 4 VII.

W zakrystii proszę odebrać PK MPK i można kupić „Gościa Niedzielnego „ a w nim czym jest w istocie obietnica związana z pierwszym  piątkiem i sobotą miesiąca. Tekst o aktorze i muzyku Eduardo Verastegui który w Polsce powiedział „ Kim jesteś jeśli nie stajesz w obronie tego w co wierzysz”.