OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII   NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 23 VI 2019

DZIŚ – od 13.00 na naszym boisku Festyn Rodzinny charytatywny.

15.00 zaprasza parafialna kawiarenka

Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Trwa do czwartku oktawa Bożego Ciała, po wieczornych Mszach św. procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Piątek uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje post. Od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.  Ta uroczystość to dzień modlitwy o świętość kapłanów. Tym bardziej prosimy o przyjście na adoracje i Mszę św.

Sobota uroczystość św. Piotra i Pawła . Zapraszamy na Mszę św. na 10.00 do kościoła św. Marcina.

Składam serdecznie „Bóg zapłać” Parafianom którzy Panu Jezusowi zbudowali ołtarze – Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Lipnieńskiej, OSP Wilkowice, pani katechetce Arlecie i tym nauczycielom, którzy jej pomagali, Klubowi św. Józefa. Dzieciom sypiącym kwiatki przed Panem Jezusem, ministrantom panom kościelnym, niosącym baldachim. Bardzo dziękuję.

W zakrystii można kupić tygodnik „Gość Niedzielny” kilka tekstów o ojcostwie,  dokument Watykanu mówiący o tym, że ideologii gender nie da się pogodzić  z wiarą ani z rozumem ani z nauką.

ZA  TYDZIEŃ  w Wieleniu rozpocznie się Wielki Odpust ku czci Matki Bożej Ucieczki grzeszników. Także na Jasnej Górze pielgrzymka nauczycieli. Programy w gablotach ogłoszeń