OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   NA   XIII   NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ    28 VI 2020

• Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu 15.00 – 16.00

Poniedziałek uroczystość św. Piotra I Pawła.

• Msze św.  8.30  i  18.00
  • 19.00 w Lesznie w parafii św. Jana rozpocznie się katecheza przedmałżeńska

W środę i czwartek

• z powodu mojej obecności na Odpuście w Wieleniu nie będzie Mszy św. w te dni o 18.00 będzie różaniec a po nim p. Rafał szafarz udzieli Komunii św. Proszę ŻR o poprowadzenie tej modlitwy.

Piątek

• – pierwszy miesiąca – 15.00 – 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, od 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi a o 18.00 Msza św.

Intencje na lipiec są na str @ parafii i  w gablotach ogłoszeń.

W minionym tygodniu miał miejsce ostatni chrzest w kaplicy na probostwie. Przypominam, że w naszej parafii chrzest św. jest udzielany w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 11.30 i trzecią sobotę miesiąca o 18.00. w sierpniu natomiast trzecia sobota to uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej chrzest będzie w piątek 14 sierpnia o 18.00.

W związku z donosem na mnie do Kurii Metropolitalnej w Poznaniu zachęcam do przestrzegania przepisów związanych z pandemią koronawirusa.

W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego” a w nim wywiad z byłym gangsterem, który po nawróceniu głosi Ewangelię w więzieniu, tekst o tym że na Zachodzie po pandemii wzrosła liczba wierzących i nawróconych. Także wynika badań naukowych dotyczących picia kawy.