OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ 30 VI 2019

Dziś po Mszy św o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 11.30

• rozpoczął się  tygodniowy Odpust w Wieleniu Matki Bożej Ucieczki Grzeszników – program Odpustu w gablotach ogłoszeń.

Intencje na lipiec są w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

W środę Msza św. z nowenną w kościele św. Marcina.

W piątek – pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00 w tym czasie też adoracja Najświętszego Sakramentu.

„Bóg zapłać” za piękny aktywny udział w oktawie Bożego Ciała paniom ze świecami, pocztowi sztandarowemu Żywego Różańca, dziewczynkom sypiącym kwiatki przed Panem Jezusem, panom niosącym baldachim. Ministrantom.

W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego” a w nim teksty o niebezpieczeństwie  działania antybiotyków, o wdowcu, który został księdzem i mając sto lat ciągle jest proboszczem, także kilka tekstów o kulcie Serca Pana Jezusa i o pierwotnym Kościele.