OGŁOSZENIA    PARAFIALNE    NA    XV     NIEDZIELĘ     ZWYKŁĄ   12 VII 2020

• Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu 14.00 – 15.00

• 10.00 w pastorówce spotkanie Caritas.

• 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

• Msza św i nowenna w kościele św Marcina.

• 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • święto Matki Bożej z Góry Karmel

• 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Od 1 sierpnia br. parter pastorówki będzie wydzierżawiony na przedszkole fundacji  Żyrafa. W związku z tym zapraszam Parafian w środę na 10.00 do pracy przeniesienia rzeczy z parteru do budynków gospodarczych i na pierwsze piętro.
  • Za tydzień Rajd Rowerowy szlakiem Powstanie Wielkopolskiego i drewnianych kościołów. Szczegóły na plakacie.
  • W związku z tym, że w poniedziałek wielkanocny nie było obrzędu błogosławienia kierowców i ich pojazdów będzie to w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św.
  • Kto zna przeszkody unieważniające zawarcie ważnego maleństw przez w/w powinien je zgłosić proboszczowi parafii.
  • W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego „ a w nim historia zawierzania Kościoła św. Józefowi. Inny tekst kiedy Kościół stwierdza nieważność zawartego małżeństwa.   I przybliżenie sanktuarium Matki Bożej o łagodnej twarzy w Charłupie Małej.

Warto przemyśleć…

„Raz wybrawszy, zawsze wybierać muszę”.  Jerzy Liebert