OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 29 VII 2018

DZIŚ – Kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00 do pastorówki.
– w kościele Krzycku Wielkim o 17.00 koncert muzyki kameralnej i religijnej.

„Bóg zapłać” p. Zbigniewowi i Aleksandrowi za zrobienie skarbonki do kościoła św. Teresy Benedykty
Intencje na sierpień są wywieszone w gablotach ogłoszeń i na str. @ parafii.

PIĄTEK – pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi od 16.00 – 18.00 w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

SOBOTA – pierwsza miesiąca. 8.00 różaniec adoracja Najświętszego Sakramentu. 8.45 Msza św. ku czci Niepokalanego serca Maryi. Tego dnia też wspominamy św. Jana Marię Vianneya, patrona proboszczów. Zapraszamy na wspólna modlitwę za obecnego i poprzedniego proboszcza naszej parafii.
– od 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami św.

Od jutra tj. 30 lipca rozpocznie się malowanie kościoła św. Edyty. Msze św. będą odprawiane w kościele św. Marcina. Także w niedzielę 5 sierpnia. Wrócimy do kościoła św. Edyty na Odpust tj. 11 sierpnia.

Zachęcam do udziału w rekolekcjach Żywego Różańca 28 – 30 IX br w Zaniemyślu. Prowadzący O. Andrzej Pryba. Koszt 145. Zapisy u p. Grażyny Szturo lub u mnie.
Zachęcam do udziału w Odpuście w Osiecznej od 2 do 6 sierpnia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.