OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 31 VII 2016

W czwartek w Liturgii wspominamy św. Jana Marię Vianneya patrona proboszczów. Prosimy tego dnia o szczególną modlitwę w intencji dawnego i obecnego proboszcza,
W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

W SOBOTĘ – odwiedzę chorych z sakramentami św. od godz. 10.00
– o 18.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Teresy Benedykty patronki tego kościoła. Sumę odprawi ks. Kan Adam Kosmała proboszcz w Kotlowie. Po Mszy procesja wokół kościoła. Proszę o aktywny udział poczty sztandarowe, panów do baldachimu panie ze świecami, ministrantów.
– 9.00 proszę Parafian o pomoc w sprzątaniu kościoła i otoczenia.

Intencje na sierpień są wywieszone w gablocie ogłoszeń i na str @ parafii.

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipnie zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe dla osób w wieku 50 – 64 lat w dniach 2 do 11 sierpnia w budynku biblioteki w Lipnie. Zapisy telefoniczne lub osobiście w bibliotece.

Kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00 do pastorówki.