OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 4 VIII 2019

Wtorek święto Przemienienia Pańskiego zapraszamy na Msze św.  z kazaniem na 18.00 a pół godziny wcześnie adoracja Najświętszego Sakrament i kolejny dzień nowenny przed Odpustem ku czci św. Teresy Benedykty.

Środa Msza św i nowenna w kościele św. Marcina jako przygotowanie do przyjęcia Matki Bożej w znaku Jej świętego Obrazu. Od tej środy przed mszą będzie wystawiony koszyk do którego można będzie wkładać napisane prośby i dziękczynienia.

W sobotę o 18.00 w kościele św. Teresy Benedykty Odpust ku Jej czci, odprawi ks. Mirosław Musiał proboszcz parafii p.w. Zwiastowanie Pańskiego w Poznaniu. Proszę Panow strażaków do baldachimu, panie ze świecami, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatków. Niech ta uroczystość będzie świętem nas wszystkich. W piątek o 10.00 będzie sprzątanie otoczenia kościoła św Edyty. Chętnych Parafian zapraszam do tej pracy.

Za tydzień składa w kościele będzie na KUL WT UAM i szkoły katolickie.

We wtorek od 9.00 do 9.45  przy kościele św Marcina będzie ambulans diagnostyczny w którym będą robione badania. Wyniki badań zaraz po badaniu.

Zachęcam do wstąpienia do 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.

Dziś 4 VIII patronem dnia jest św. Jan Maria Vianney patron proboszczów. Z tej okazji ks. Kan. Alfred i ja bardzo dziękujemy tym Parafianom, którzy w przeróżny sposób okazują nam księżą swoją życzliwość i pomoc, także praktycznie dają świadectwo odpowiedzialności za parafię. „Bóg zapłać”. Bardzo dziękujemy.