OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 18 VIII 2019

Dziś dodatkowa Msza św o 14.00 z podziękowaniem Panu Bogu za żniwa.

„Bóg zapłać” za ofiary na Caritas naszej archidiecezji 445 zł. Także dziękuję paniom, które te ofiary zbierały.

W środę Msza św z nowenną do Matki Bożej.

Trwają prace przy kościele św Marcina dlatego wszystkie Msze św. są w kościele św Teresy Benedykty.

Za tydzień rozpocznie się Odpust w Górce Duchownej. W kruchcie jest plakat z programem tego Odpustu. Tradycyjnie jednego dnia pojedziemy do Matki Bożej rowerami a i innego dnia pójdziemy pieszo.

Przygotowują się do sakramentu małżeństwa:

Zachęcam do wstąpienia do 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej Kraju . szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.

W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego”  a w nim wywiad z ks. bp. Tadeuszem Wojdą o stanowisku Kościoła wobec przemocy oraz ideologii LGBT. Także o zmarłym w Skolimowie w wieku 90 lat Kazimierzu Orzechowskim który był księdzem i aktorem. Również  o strasznych poglądach w Skandynawii, jakoby dzieci szkodziły klimatowi.

Zmarł nasz parafianin + Marek Majchrzak którego pogrzeb będzie w środę o 10.30. Niech  odpoczywa w pokoju…