OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 1 IX 2019

Na stoliku pod chórem znajdują się dekoracje na przyozdobienie domów i okien na Nawiedzenie Matki Bożej. Każdy z tych rzeczy kosztuje kilka złotych, proszę ofiarę włożyć do skarbonki.

Poniedziałek 8.00 w tym kościele Msza św. w intencji naszej szkoły. Zapraszam na Nią także rodziców i dziadków dzieci szkolnych.
– od jutra cały tydzień przyjmuje zapisy dzieci do I Komunii św. Pierwsze spotkanie rodziców tych dzieci będzie w środę 11 września o 19.00

Środa Msza św i nowenna jako przygotowanie na Nawiedzenie Matki Bożej. Zachęcam by codzienny wieczornych pacierz mówić razem w gronie rodziny.

Czwartek od 17.00 do 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek o 9.00 Msza św wynagradzająca za grzechy
– 15.00 – 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Sobota od 10.00 udam się do chorych z sakramentami św.
– 12.00 zbiórka ministrantów w kościele św Teresy Benedykty.

Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania będzie w czwartek 12 IX 18.30. Osoby, które z różnych przyczyn nie przystąpiły do bierzmowania a pragną tego sakramentu zapraszam na rozmowę na ten temat w środę 17.00 lub w sobotę na 13.00 na probostwo

Za tydzień na Mszy św o 11.30 dzieciom klas pierwszych pobłogosławię tornistry.

Proszę dzieci do chrztu św. zgłaszać w pierwszych tygodniach po ich urodzeniu, proszę też w wózkach tych dzieci nie umieszczać czerwonych tasiemek jest to świadectwo braku zdrowej wiary i zaprzeczenie rozumu.

Kolejne spotkanie tych Parafian, którzy byli na pierwszym spotkaniu omawiającym Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej będzie w czwartek 12 o 19.30 na probostwie.