OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 10 XI 2019

DZIŚ – Mszach św do puszek zbieramy ofiary dla prześladowanych chrześcijan.
dla organizacji „ Kościół w Potrzebie’ / Kirche Und Not /
– zapraszam na 14.45 na nabożeństwo różańcowe do kościoła św. Marcina
Będziemy się modlić za Polaków, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.
Pierwsze 15 min to adoracja w ciszy.
– w zakrystii można kupić II tom Pisma św. 35 zł

PONIEDZIEŁEK dzień naszego Odpustu ku czci św. Marcina. O godz. 11.00 sumę odprawi ks. Kan. Tadeuszu Magas z Poznania. Po Mszy św. procesja wokół kościoła, proszę o aktywny w niej udział strażaków, poczty sztandarowe, panie ze świecami i chociaż trzy dziewczynki z kwiatkami dla Pana Jezusa.

Środa proszę na 19.00 na probostwo na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy nie byli na spotkaniu w minionym tygodniu.
– zapraszam na Msze św. i nowennę i zachęcam do wspólnej modlitwy w intencji napisanych próśb i podziękowań.

Sobota na 11.00 zapraszam dzieci, które pragną należeć do Kółka Różańcowego.

Katecheza dla kl. VIII będzie w poniedziałek 18 bm o 18.40, a dla kl. VII w środę 20 bm o 19.00.

Polecam „ Gościa Niedzielnego „ a w nim tekst o św. Marcinie naszym patronie, sensacyjny tekst o odmówieniu udzielenia Komunii św. przez z księdza byłemu v – prezydentowi USA Joe Bidenowi o współczesnym prześladowaniu chrześcijan na przykładzie Nigerii wywiad oczywiście ciekawy z O. Leonem Knabitem, wstrząsający artykuł o okrutnym ojcu i cudzie jakiego w takiej rodzinie dokonał Pan Bóg.