OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 3 IX 2017

DZIŚ – 11.30 poświęcenie tornistrów dzieciom klas pierwszych
– kawiarenka parafialna jest nieczynna

JUTRO 8.00 w kościele św. Edyty Msza św w intencji naszej szkoły. Zapraszam na tę Eucharystię także rodziców i dziadków dzieci.

W piątek święto Narodzenia Matki Bożej. Zapraszam na Mszę św z kazaniem. Tego dnia przypada 300 lat koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Rodziców dzieci, które 20 V 2018 przystąpią do I Komunii św. zapraszam na spotkania w środę o 19.00 lub sobotę o 12.00 do sali w pastorówce.

Caritas naszej parafii organizuję wycieczkę szlakiem św. Edyty Stein do Wrocławia i Henrykowa do tamtejszego opactwa. Wyjazd 20 bm o 7.00 koszt 85 zł / przejazd, bilety, posiłek /. Zapisy i opłata u p. Danuty Kozłowskiej ul. Lipowa 18 do 10 września

Za tydzień koronacji Obrazu Matki Bożej Literackiej w Buku. Szczegóły na plakacie.

Młodzież naszej parafii zapraszam na spotkania przygotowujące do bierzmowania.
Kl. VII piątek 8 bm na Mszę św. na 18.00 potem spotkanie
Kl. II gimnazjum 11 bm poniedziałek na Mszę św.18.00 potem na spotkanie
Kl. III gimnazjum i grupa ponadgimnazjalna 12 bm we wtorek na 18.00 na mszę potem spotkanie.
A rodziców tej młodzieży zapraszam na spotkanie 15 bm piątek na 18.30 lub 16 w sobotę na 10.00 do pastorówki.

Intencje na wrzesień są wywieszone w gablocie ogłoszeń i na str @ parafii.