OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁA 10 IX 2017

Dziś – od 15.00 zaprasza kawiarenka parafialna. Za tydzień zapraszam na spotkanie w kawiarence parafialnej z prelekcją nt „Niewiara św. Edyty Stein”.

• dzieci przygotowujące się do I Komunii św. odbiorą „Ziarenka”
  • JUTRO – na Mszę św a potem na spotkanie zapraszam młodzież kl. II gimnazjum
  • WTOREK – na Mszę św a potem na spotkanie zapraszam młodzież kl. III gimnazjum i ponadgimnazjalną.
  • ŚRODA Msza św z nowenną do Matki Bożej.
  • CZWARTEK święto Podwyższenia Krzyża św.
  • PIĄTEK na 18.30 do pastorówki zapraszam rodziców młodzieży przygotowującej sie do bierzmowania. Albo w sobotę na godz. 10.00.
  • SOBOTA Dzieci naszej parafii od klasy 4 do 7 zapraszam do szkółki biblijnej. W sobotę na 11.00 na probostwo.- a ministrantów na zbiórkę na 12.00

Zapraszam na tradycyjną pielgrzymka autokarową do Częstochowy na Jasną Górę w czwartek 21 września. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

Za tydzień po Msza św. do puszek będziemy zbierać ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie.