OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13 IX 202

• Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu 14.00 – 15.00.

Poniedziałek

• Jutro nie będzie Mszy św. ponieważ będę głosił  Słowo Boże w diecezji bydgoskiej.

• – święto Matki Bożej Bolesnej. Adoracja 15.00 – 16.30
  • Katecheza  młodzieży kl. VIII  o  19.00  na probostwie. Kto z mł. nie był u bierzmowania a pragnie zapraszam na tę katechezę.
  • Katecheza dla młodzieży kl. VII w czwartek 18.45 albo w sobotę  11.00 na probostwie.

• Msza św i nowenna w kościele św. Marcina.

Czwartek i piątek

• adoracja Najświętszego Sakramentu 15.00 – 16.30.
  • Piątek święto patrona polskiej młodzieży św. Stanisław Kostki także patrona ks. Abp. Stanisława Gądeckiego                           17.00 katecheza dla dzieci kl. III.

Sobota

• 10.00 szkółka  biblijna dzieci na 12.00 zapraszam młodzież i dorosłych do porządkownia cmentarza ewangelickiego. 16.00 spotkanie Klubu św Józefa.

• Pielgrzymka dziękczynną na Jasną Górę we wtorek 22 bm. koszt przejazdu 72 zł. wyjazd 5.15 z placu przy pomniku św. Jana Pawła II powrót ok. 22.00 zapisy do piątku włącznie w biurze parafialnym. Po drodze odwiedzimy Mzyki.
  •  GN a w nim teksty: Katolik wobec LGBT, o schizofrenii, co robić aby zawsze przebaczyć, wywiady z Madzią Buczek i Angelika Borys.
  • Do 26 bm prowadzę zapisy młodzieży pracującej, która nie chodziła na katechezę w szkole. W ramach dekanatu będzie możliwość jej uzupełnienia.
  • W gablocie ogłoszeń jest informacja gdzie szukać pomocy gdyby ktoś doświadczył przemocy na tle seksualnym.
  • Za tydzień do puszek będziemy zbierać ofiary na KUL,  WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.

Oto nowe wskazania duszpasterskie:

1/  Zapraszam  do Duchowej Adopcji Dzieci. Rozpoczniemy 2 października w święto Aniołów Stróżów

2/  Zapraszam do akcji adopcja na odległość.

3/ Żywy Różaniec mężczyzn

4/ Adoracja Najświętszego Sakramentu