OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ  27 IX 2015

DZIŚ – 15.00 w kościele św. Edyty spotkanie modlitewne wspólnoty świętej Moniki. Z racji niedzieli zapraszamy rodziców z dziećmi na wzajemną modlitwę.

„Bóg zapłać” za ofiary na KUL i WT UAM 603,76. jutro zostaną one przesłane.

We wtorek święto św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

W czwartek – pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00.

W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu

– rozpoczynamy każdego dnia tego miesiąca odmawiać różaniec

– w ten czwartek i piątek na zakończenie adoracji czyli o 18.00. w sobotę różaniec będziemy odmawiać o godz. 17.30.

– spotkanie Rady Duszpasterskiej o 19.00 na probostwie

W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa msza o 8.30 w kościele św. Marcina zawsze w intencji wynagrodzenia za grzechy. Od 8.00 okazja do spowiedzi.

Tego dnia w kościele św. Edyty od 15.00 do 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec o 18.00.

Do chorych Parafian z sakramentami św. dotrę w sobotę od 10.00

Zbiórka ministrantów w sobotę o 12.00 w kościele św. Marcina.

Intencje na październik są wywieszone w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.

Za trzy tygodnie w oknach kościoła św. Edyty będą witraże poświęcone świętym: Michałowi Archaniołowi, Józefowi, Janowi Pawłowi II, Joannie Bertta Mola i b. Karolinie Kuska. Koszt jednego to kwota 1350 zł. Gdyby ktoś z Parafian miał szczególny kult wymienionych świętych może być ich fundatorem.

Członków Rady Ekonomicznej naszej parafii zapraszam na bardzo krótkie spotkanie w sobotę o 9.30 do kościoła św. Marcina.