OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2 X 2016

DZIŚ – nabożeństwo różańcowe o 15.30 w kościele św. Edyty. Od 15.00 adoracja Najświętszego sakramentu w ciszy.
– kawiarenka parafialna zaprasza na kawę i słodkie / od 15.00 /
„Bóg zapłać” za ofiary na KUL WT UAM zebrano a we wtorek wpłaciłem 457,72
Nabożeństwa różańcowe
– w dni powszednie będziemy odprawiać po wieczornej mszy
– dla dzieci od poniedziałku do czwartku o 17.00 w kościele św. Edyty
– w soboty o 17.30
– w niedzielę o 15.30
Jutro o 19.00 w pastorówce, albo w czwartek 19.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
We wtorek wspominamy św. Franciszka, a w środę św. Faustynę.
W czwartek okazja do spowiedzi od 17.00
W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa msza o 9.00 w kościele św. Marcina w intencji wynagrodzenia za grzechy. Tego dnia okazja do spowiedzi od 15.00 do 17.30. o tej godzinie będzie różaniec. Od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
Do chorych z sakramentami św. dotrę w najbliższą sobotę od 10.00
ASD w Poznaniu zwrócił się do mnie z zapytaniem czy rolnicy i ogrodnicy parafii mogą ofiarować płody rolne : ziemniaki, warzywa, owoce, miód, mąkę, cukier, zboże paszowe. Parafianie, którzy chcą to ofiarować klerykom proszę w tym tygodniu o kontakt ze mną.
Intencje na październik są wywieszone w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.
ZA TYDZIEŃ – Dzień Papieski. Po mszach będziemy zbierać do puszek ofiary dla biednej ale zdolnej młodzieży.
– po nabożeństwie różańcowym spotkanie Żywego Różańca na pastorówce.