OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 8 XI 2015

DZIŚ – kontynuowane są rekolekcje przed odpustem ku czci św. Marcina.

Jutro o 18.00 msza z kazaniem, a po niej spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej i starszej. Dla młodzieży gimnazjum to spotkanie, to kolejna katecheza przed bierzmowaniem.

We wtorek Msza św. o 18.00, a po niej, spotkanie dla grup duszpasterskich naszej parafii. Także we wtorek na godz. 11.00 proszę Parafian chętnych do zadbania o porządek i czystość kościoła i otoczenia, przed naszym odpustem.

W środę ODPUST. Uroczystą Mszę św. o 11.00 odprawi ks. Artur Rembalski proboszcz Krzycka Małego. Po niej procesja wokół kościoła. Proszę o aktywny udział poczty sztandarowe, młodzież do niesienia feretronu, panie do świec, strażaków do niesienia baldachimu, ministrantów.

W dzień odpustu dodatkowa msza o 8.30.

W czwartek na 18.30 ! zapraszam na spotkanie Szkoły Biblijnej.

ZA TYDZIEŃ – Oblaci będą rozprowadzać misyjne kalendarze.

– składka będzie przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży.