Nie spotkałem w Wilkowicach złego człowieka

Nie spotkałem w Wilkowicach złego człowieka. Taką pointą zakończył swoje podziękowanie ks. kanonik Alfred Witke, który obchodził dziś w parafii w Wilkowicach 25 lecie pracy w tej wspólnocie parafialnej.

Ksiądz kanonik podczas kazania pamięcią sięgnął do początków swojej posługi w Wilkowicach. To moja 7 parafia mówił. Nigdzie tyle czasu nie spędziłem co tutaj. Raduje się moje serce, kiedy widzę, że jest tu osoba, którą 25 lat temu ochrzciłem jako pierwszą w tej parafii. Były proboszcz dziękował Bogu, za wszystkie lata posługi w naszej parafii. Wspominał odbudowę kościoła św. Edyty, parafian, którzy zawsze spieszyli mu na pomoc. Razem stworzyliśmy wspólnotę, mówił, nawiązując do czytań mszalnych.

Na zakończenie parafianie, złożyli księdzu Alfredowi życzenia oraz obdarowali go kwiatami.