OGŁOSZENIA PARAFIALNA IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

DZIŚ – podczas każdej mszy po Komunii św. Śpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy z podziękowaniem za chrzest Polski i swój.
– po mszach do puszek zbieramy ofiary na ASD w Poznaniu.

W środę zapraszamy na mszę i nowennę do Matki Bożej.
Spotkanie klubu św. Józefa będzie w sobotę o godz. 16.00 / a nie we wtorek jak przypada /.
W czwartek o 19.00 w pastorówce, spotkanie rodziców dzieci, które 15 maja przyjmą I Komunie św. Katecheza dla tych dzieci w sobotę o 11.00.
Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przyjdzie zdać elementarną wiedzę o wierze. W piątek od godz. 16.00 – 17.00 / kto chce /
W sobotę godz. 12.00 grupa św. Edyty
13.00 chłopcy grupy św. Jana Pawła II
15.00 dziewczęta tej grupy
Katechezy dla młodzieży kl. I gimnazjum 25 bm o 17.00
Kl. II 26 bm godz. 18.30
W piątek o 19.00 spotkanie młodzieży KSM.
Za tydzień zgodnie z życzeniem Ojca Św. Franciszka po mszach będziemy zbierać ofiary dla Ukrainy.
– o 11.30 poświęcenie dzieciom ich alb pierwszokomunijnych.

Na stoliku pod chórem znajdują się materiały, które dotyczą działalności Caritas, możliwości wpłat 1 % na działalność tej instytucji oraz materiały o obronie i ochronie życia poczętego. Zachęcam. by to zabrać.