OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 22 lutego

„Bóg zapłać” za ofiary do puszek złożone w Popielec na Caritas naszej archidiecezji 410,92 gr. w tym miesiącu będą przekazane na konto tej instytucji.

Dziś o 15.00 – w kościele św. Marcina – nabożeństwo „Gorzkich Żali”, po nich Msza św. bez kazania.

W czwartek o 18.30 na probostwie pierwsze spotkanie wspólnoty św. Moniki. Zapraszamy rodziców, którzy chcą się modlić za swoje dzieci. Celem przynależności do tej wspólnoty to:

• pomoc własnym dzieciom, by były dobre i wierzące
  • przez modlitwę za nie wzrastać w wierze i osobistym uświęceniu
  • wobec trudności nie załamać się i nie ulec rozpaczy

W piątek o 9.00 w kościele św. Marcina Msza św. a po niej droga krzyżowa.
Dla dzieci droga krzyżowa w piątek o piątej, dla młodzieży i pozostałych po wieczornej Mszy św.

Intencje na marzec są wywieszone w gablocie ogłoszeń i na stronie @ parafii.

Młodzież która pragnie należeć do KSM zapraszam na pierwsze spotkanie w piątek 6 marca na 19.00 na probostwo.

W zakrystii w cenie 15 zł można kupić książkę Pt. „Wyjątkowy dzień” o pięknej historii w niełatwym życiu.

Za tydzień do puszek będziemy zbierać ofiary na misje „Ad Gentes”.

​ Ks. Maciej Kubiak