OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 4 XII 2016

DZIŚ – po mszach do puszek ofiary dla Kościoła na Wschodzie
– 15.30 spotkanie Żywego Różańca w kościele św. Marcina.
– można otrzymać pobłogosławione opłatki, świece / 6 zł/ kalendarze /2zł./ w zakrystii, w pastorówce, także na probostwie.
– w kruchcie nasze przedszkole rozprowadza świątecznie ozdoby.

Jutro 19.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III którzy nie byli w minionym tygodniu

RORATY codziennie 18.00 w kościele św. Marcina.

Młodzież w tym tygodniu zapraszam na katechezy roraty i spotkania
Wtorek kl. III gimnazjum
Środa kl. I
Czwartek kl. II przyjdzie na mszą na 17.00 i po niej spotkanie.

CZWARTEK uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w kościele św. Marcina o godz. 9.00 – 17.00 – 19.00.
– po Mszy o 19.00 spotkanie Szkoły Biblijnej.

Dzieci kl. III zapraszam na katechezy w piątek o 16.30 albo w sobotę 12.00.

Spotkanie Kółka Różańcowego Dzieci w sobotę o 11.00

Pragnąc pomóc potrzebującym parafianom w marketach przy ul. Święciechowskiej ABC oraz GROSZEK będą od poniedziałku / 5 / do soboty / 10 / wystawione kosze. Kupując artykuły w tych marketach można w te kosze włożyć swój dar do czego zachęcamy.

Spotkanie Rady Ekonomicznej naszej parafii będzie 12 bm o 19.30 na probostwie. Proszę z zakrystii odebrać zaproszenia.

Kto chce zrobić paczę dla wychowanków Domu Dziecka ze Wschowy. Proszę zabrać serduszko z koszyka.