OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU 22 XII 2019

DZIŚ – po Mszy o 10.00 do 11.25 adoracja Najświętszego Sakramentu
– po Mszach Klub św. Józefa zbiera ofiary na Hospicjum w Pile
– w zakrystii można otrzymać pobłogosławione opłatki i kalendarze

We wtorek w wigilie rano Msza św o 10.00 a od 8.00 okazja do spowiedzi św.
Msze św. o Bożym Narodzeniu o 22.00 i 24.00 w kościele św. Teresy Benedykty. W wigilie o 21.30 adwentowe czuwanie.

W I święto Bożego Narodzenia Msze św o 10.00 i 11.30, a w drugie święto jak zwykle. Te Msze będą w Kościele św. Teresy Benedykty. W drugie święto składka przeznaczona jest na KUL i WT UAM i szkoły katolickie

W piątek 27 bm o 18.00 Msza św w intencji Powstańców Wlkp. Proszę tego dnia wywiesić flagi narodowe.

Kolędę zacznę od piątku 27 odwiedzając Parafian mieszkających przy ul Mórkowskiej i wieczorem przy ul św Marcina.

W sobotę udam się do Parafian przy ul. Lotniczej, Szybowników, Łanowej i Ornej a wieczorem przy ul. Tylniej.

W niedziele za tydzień udam się na ul. Spółdzielczą, Przemysłową i Usługową.

30 grudnia udam się do Parku i na ul. Kasztanową i Cisową po Mszy św wieczornej.

W Sylwestra tradycyjnie odwiedzę sympatyczne Karolweko.

Wodę święcona można zabrać z zakrystii.

Także kupić gazetę „Gość Niedzielny” a w nim List papieża Franciszka o znaczeniu i wartości żłóbka o niezwyklej matce, która przeżyła 36 cyklów chemioterapii i w tym czasie urodziła zdrowe dziecko, także o Izraelu w którym prawo aborcyjne należy do najbardziej liberalnych na świecie.

Do numeru dołączono modlitwy przy stole wigilijnym. Koszt 10zł.
Intencje na Styczeń 2020 są w gablotach ogłoszeń.