OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 11 VI

DZIŚ – po mszach do puszek zbieramy ofiary na KUL i WT UAM
– od 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończona Litanią do Najświętszego Serca Pan Jezusa.
– 15.00 zaprasza parafialna kawiarenka

JUTRO – 17.00 katecheza dla kl. I Gim.- 18.45 spotkanie rodziców mł. kl. I Gim.

WTOREK 17.00 katecheza dla kl. II i III gimnazjum
18.45 spotkanie rodziców mł. kl. II gimnazjum

CZWARTEK BOŻE CIAŁO po Mszy św o 9.00 z kościoła św. Marcina wyjdzie procesja do czterech ołtarzy.

I przy figurze Matki Bożej / Żywy Różaniec /

II przy figurze św. Józefa / Klub św Józefa /

trzecie przy figurze św Floriana / strażacy /

i IV przy figurze św Jana Nepomucena / Rada Duszpasterska /.

Zaraz po procesji Msza św. dodatkowa o 14.00 w kościele św. Edyty. Proszę dla Pana Jezusa o aktywny udział w procesji dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów, strażaków do baldachimu, poczty sztandarowe i feretrony, panie ze świecami, dzieci w albach które przyjęły I Komunię św 21 maja.

Na trasie procesji proszę o udekorowania okien. Od figury św. Jana Nepomucena wejdziemy w ulicę Tylnią i droga obok „Dworku” udamy się do kościoła św Edyty. W oktawie Bożego Ciała każdego dnia po wieczornej mszy będzie procesja.

W sobotę wieczorna Msza św. wyjątkowo będzie w kościele św. Edyty.

Zbiórka ministrantów w środę o 16.30 w kościele św. Edyty

Są wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w :Poznaniu. Wyjazd w sobotę o 8.30. poznania historii tego sanktuarium, następnie prelekcja o św Edycie Stein, czas na osobistą modlitwę. Kawa i placek a o 11.30 Msza św po której wracamy do Wilkowic. Koszt 22 zł.

Pragną przyjąć sakrament małżeństwa :
Amelia Szturo panna z Wilkowic z Łukaszem Łodygowskim kawalerem z Poznania.
Beata Misiorna panna z Wilkowic z Arkadiuszem Brandysem kawalerem z Wrocławia.
Kto zna przeszkody winien w sumieniu zgłosić je proboszczowi parafii.

Za tydzień 14.30 na probostwie spotkanie rodziców dzieci, które jadą do Legolandu